Jakub Vágner:
Sladkovodní giganti

SOBOTA 04. 11. 2023 v 16:30 h

Vstupné

240 Kč dospělí
120 Kč
děti/studenti/senioří 60+/ZTP

 

Sladkovodní giganti

Nejpodivnější a nejnebezpečnější kouty naší planety, kde budete pátrat po legendách sladkovodní říše s rybářem a dobrodruhem Jakubem Vágnerem. Vhodné i pro děti. Po skončení následuje autogramiáda.

Jakub Vágner

Cestovatel
Dlouhodobě pobýval v Austrálii, kde s velkým úspěchem pracoval jako rybářský průvodce Big Game Fishing – lovu mečounů, tuňáků či žraloků. Zde spolupracoval s hvězdou australského rybolovu, Rexem Huntem. Působí jako rybářský průvodce po celém světě.

Dobrodruh
Je tvůrce a tvář pořadů pro National Geographic, Discovery Channel, Českou televizi a ČT D. Jeho expedice směřují do odlehlých a málo probádaných oblastí naší planety. V posledních letech se zaměřuje především na výpravy do povodí řeky Amazonky v Jižní Americe.

Rybář
Je držitelem mnoha zajímavých neoficiálních i oficiálních rybářských rekordů, které sdružuje Mezinárodní asociace sportovního rybolovu IGFA.

 

 Show je součástí Cestovatelského festivalu Polička.

Tylův dům

KULTURNÍ CENTRUM

 

Vrchlického 53, 572 01 Polička

příspěvková organizace
IČ: 67441025

Telefon: (+420) 461 725 204
Email: tyluvdum@tyluvdum.cz
Datová schránka: weptmue
Číslo bankovního účtu: 207501494/0600
Oficiální web: www.tyluvdumpolicka.cz

 

Základním posláním Tylova domu je podpora rozvoje kultury, podpora kulturních a tvůrčích aktivit občanů v regionu se zřetelem k oblasti neprofesionálních uměleckých aktivit, podpora tvůrčích aktivit a vzdělanosti dětí a mládeže.

 

Děkujeme za přízeň a přejeme vám skvělé kulturní zážitky.

 

Tým Tylova domu

REKLAMNÍ PARTNEŘI

Copyright © Tylův dům, 2021 - 2024. Built by BFT.