Vánoční muzikálový koncert

ČTVREK 14. 12. 2023 v 19:00 h

Vstupné

200 Kč dospělí
100 Kč studenti/senioři 60+/ZTP a ZTP/P

Vánoční muzikálový koncert

 

Vánoční koncert Jiřího Březíka s hosty a kapelou bude plný radostných písní od Karla Svobody, Janka Ledeckého či Zdeňka Hrubého. Můžete se těšit jak na písně z pohádek Z Pekla štěstí i Tři oříšky pro Popelku, tak na sváteční písně z repertoáru Daniela Hůlky, Lucie Bílé, Hany Zagorové a nebude chybět ani ukázka vlastní tvorby Jiřího Březíka či nějaká ta tradiční koleda, kterou si můžeme zazpívat všichni spolu z pódia i hlediště.

 

Jiří Březík

je vyhledávaný hudební skladatel, textař, zpěvák a sbormistr. Je autorem desítek písní, které znáte od Hany Zagorové (Je naprosto nezbytné / Za každou chvíli s tebou platím / Navěky zůstane pouze čas), Karla GOTTA (Žárlím na tvé mládí), DASHY, Josefa Vágnera a jiných populárních interpretů. Zpíval v populárním TV pořadu Máme rádi Česko se skupinou BoomBand!, ztvárnil významné role v muzikálech Karla Svobody a Michala Davida, doprovází pěvecké recitály Daniela Hůlky a vyučuje na Pražské konzervatoři budoucí zpěváky interpretaci.

 

Klára Jelínková

je divadelní herečka a muzikálová zpěvačka. Její tvář můžete znát ze seriálu ULICE nebo z dlouhé roky populárního muzikálu DĚTI RÁJE. V současnosti zpívá hlavní ženskou roli v muzikálu TARZAN s hudbou od  Philla Collinse, působí jako vokalista na koncertech Jakuba Smolíka, Karel Gott cover band Jakuba Šebka a v jiných předních pražských hudebních divadlech.

 

Jiří Pek

je koncertní zpěvák se zaměřením na muzikálový repertoár. Vyniká v rolích Draculy, a Monte Crista ze stejnojmenných muzikálů Karla Svobody a Zdeňka Borovce. Je absolventem interpretačních workshopů i individuálních lekcí zpěvu od Daniela Hůlky. V současnosti pořádá muzikálové koncerty po celé ČR a věnuje se i vlastním sólovým recitálům.

 

Radek Žalud

je nevidomý multiinstrumentální zpěvák s nepřeslechnutelně zvučným hlasem. Srdce posluchačů si získal na YouTube kanálech, Šlágr TV i v Českém rozhlase, kde zvítězil s písní Za svitu loučí v hitparádě Česká dvanáctka. Má rozsáhlý repertoár z písní převzatých i jemu na míru napsaných.

Tylův dům

KULTURNÍ CENTRUM

 

Vrchlického 53, 572 01 Polička

příspěvková organizace
IČ: 67441025

Telefon: (+420) 461 725 204
Email: tyluvdum@tyluvdum.cz
Datová schránka: weptmue
Číslo bankovního účtu: 207501494/0600
Oficiální web: www.tyluvdumpolicka.cz

 

Základním posláním Tylova domu je podpora rozvoje kultury, podpora kulturních a tvůrčích aktivit občanů v regionu se zřetelem k oblasti neprofesionálních uměleckých aktivit, podpora tvůrčích aktivit a vzdělanosti dětí a mládeže.

 

Děkujeme za přízeň a přejeme vám skvělé kulturní zážitky.

 

Tým Tylova domu

REKLAMNÍ PARTNEŘI

Copyright © Tylův dům, 2021 - 2024. Built by BFT.